PLNĚNÉ ZELNÉ ROLÁŽKY (GOŁĄBKI)

Kapustové rolky jsou ve skutečnosti konvenčním lesklým jídlem a je poměrně jednoduché pochopit, proč se jejich přitažlivost ve skutečnosti rozšířila do podmínek. Jsou to skutečně chutné, zubní náplně, stejně jako jemné dušené listy zelí vytvářejí ideální řemeslo pro nádivku plněnou chutnou hladkou rýží a masem.

Dalším fantastickým aspektem kapustových závitků je ve skutečnosti to, že si je můžete vychutnat všechny samotné jako předkrm nebo dokonce zahrnout některé okraje a vytvořit ze všech primární program! Stejně jako spolu s každou z komponent, které tvoří praktický svazek zelí, získáte pokaždé ideální útok!

ZELNÉ ROLÁŽKY

Potřebné materiály

Na tomto seznamu není vůbec nic, co by se nedalo zjistit při rychlé cestě k supermarketu. Nejlepších výsledků dosáhnete, když použijete zelí, které se jeví jako čerstvé a čisté bez jakýchkoli akné na listech.

OMÁČKA

Olivový olej – 1 polévková lžíce dalšího panenského olivového oleje.
Bílá cibule – ¼ hrnku bílé nebo dokonce nažloutlé cibule, pečlivě nakrájená.
Česnek – 1 lžička, mletý.
Rajčatová omáčka – 1 plechovka 15 uncí snadno rajčatové omáčky.
Drobná rajčata nakrájená na kostičky – 1 plechovka 14,5 unce snadno nakrájených rajčat nebo dokonce 5-6 čistých rajčat nakrájených na kostičky.
Jablečný ocet – 1 polévková lžíce.
Nahnědlý cukr – 1 ½ polévkové lžíce.
Sodík a pepř – směrem k preferenci.

ZELNÉ ZÁVADY

Čerstvé zelí – 1 velké
přestěhovat se
zelí.
Mletá vepřová klobása – ½ kila navíc.
Mleté hovězí maso – ½ kila mletého hovězího masa navíc
Bílá cibule – ¼ hrnku bílé nebo dokonce nažloutlé cibule, pečlivě nakrájená.
Česnek – 1 lžička, pečlivě nasekaný.
Vejce – 1 velké vejce
Min Rice – ¾ hrnku Min Rice, nebo dokonce můžete snadno předvařit 1 hrnek běžné rýže.
Paprika – ½ lžičky.

JAK DĚLAT ZELNÉ ROULE

Napařování listů zelí je ve skutečnosti důležité pro schopnost je všechny správně srolovat, proto se tomu nevyhýbejte! Budete potřebovat hrnec, čepel a také redukční panel, pánev a dřevěnou lžíci na míchání.

1.Napařte

Předehřejte sporák na 350 °F (175 °C). Noste velký hrnec naplněný posypem směrem k páře, poté přidejte 1 velký
přestěhovat se
čerstvého zelí a 5 minut podusit. Přesuňte ji směrem k miskovitému sítu směrem k úžasné a odtokové trubce.

2.Kus

Když zelí skutečně dostatečně vychladne, odkrojte ½ a od konce zelí od stonku. Opatrně odstraňte 12 listů zelí a dávejte pozor, abyste je všechny udrželi nepoškozené. Snižte ‘V’ od konce stonku každého spadaného listí zelí, abyste odstranili obtížné žebro, takže se budou jednodušeji srolovat.

PŘIPRAVTE RAJČOVOU OMÁČKU A NÁPLŇ

1. Vytvořte omáčku

Chcete-li získat omáčku, rozehřejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje ve velké pánvi na teplém místě. Poté přidejte ¼ hrnku bílé cibule a smažte 2-3 minuty za míchání. Snižte teplotu směrem ke snížení a přidejte 1 lžičku mletého česneku. Připravte 1 minutu za častého míchání, poté přidejte 15 uncí rajčatové omáčky, 14,5 unce nakrájených rajčat, 1 polévkovou lžíci jablečného octa, 1 ½ polévkové lžíce nahnědlého cukru a podle chuti také sodík a pepř.

2.Vytvořte zubní výplň

Rozprostřete štíhlou úroveň rajčatové omáčky po celou dobu vaření jídla 9×13. Poté přidejte ½ kila navíc mleté ​​vepřové klobásy, ½ kila navíc mletého hovězího masa, ¼ hrnku bílé cibule, 1 lžičku mletého česneku, 1 velké vejce, ¾ hrnku min rýže a také ½ lžičky paprika ve velké misce, stejně jako mix až do integrace.